Dni wolne od zajęć dydaktycznych w maju to: 2 i 4. Święta: 1,3,30

2 i 4 maja stołówka nieczynna

Obiady abonamentowe w maju (7-30) liczymy według:

18 dni roboczych: 4 poniedziałki, 4 wtorki, 4 środy, 3 czwartki, 3 piątki

Cena posiłków wynosi:

Dzieci: 3,00 x 18 dni =54,00 zł

Nauczyciele: 5,41 x 18dni = 97,38 zł

Oddział przedszkolny: 5zł x 18 dni = 90zł

(wpłaty przyjmujemy z góry wyłącznie do 5-tego na konto szkoły)

Przy braku wpłaty obiad nie zostanie wydany. Liczy się data wpływu na konto.

Zainteresowani zobowiązani są do regulowania płatności w terminie oraz zgłaszania zmian mających związek z częstotliwością korzystania z obiadów, wycieczek, lub rezygnacji. Wszyscy raz wpisani na listę obiadową są codziennie planowani do posiłku, chyba że zaznaczono inaczej, więc tym samym rozliczeni za planowane posiłki. Jeżeli uczeń jest chory z początku miesiąca to również należy zgłosić, by nie ponosić kosztów zakupu towaru.

Nadpłaty z tytułu zgłoszonej nieobecności przeznaczone są do pomniejszenia przy opłacie za maj – (mailowo zostanie podana tabela – kto ile powinien pomniejszyć). Osoby, które nie podawały adresu mailowego proszonego są o kontakt z intendentką.

st. intendent Joanna Szulc

Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; nr telefonu: 32 351-20-76