OGŁOSZENIE - OBIADY WRZESIEŃ 2021

OGŁOSZENIE STOŁÓWKI

Obiady będą wydawane od 8 września tj. środa.

Warunkiem korzystania z posiłków jest wypełnienie dokumentu (karta zapisu na obiady w roku szkolnym 2021/2022) dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce dokumenty. Na podstawie tego dokumentu uczeń zostanie wpisany na listę obiadową.

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do skrzynki podawczej do 6.09.2021r. (stołówka ma swoją skrzynkę) w przedsionku szkoły od ul. Przyjaznej.

Potwierdzenie przyjęcia zapisu ucznia na obiady zostanie wysłane na podany w karcie zapisu adres e-mailowy.

Kontakt z intendentem telefoniczny (32) 351-20-76 w godzinach 7:00- 14:00

Cena obiadów we wrześniu wyniesie dla:

• uczniów 68zł (17 dni x 4zł)
  • stawka dla nauczycieli wynosi 9,33 za jeden obiad

opłatę należy uiścić do 6-tego września przelewem lub wpłatą na konto podane w karcie zgłoszeniowej z dokładnym opisem w tytule przelewu.