SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU

Szanowni Rodzice,

W imieniu koordynatorki Szkolnego Klubu Wolontariatu Pani Aleksandry Mierzwińskiej oraz Rady Rodziców chciałam z całego serca podziękować WSZYSTKIM, którzy zechcieli pomóc, oddając swoje rzeczy, pieniądze, swój czas i serce w przygotowanie Szlachetnej Paczki.
Rodzice i uczniowie z każdej klasy oraz dwóch grup przedszkolnych dołączyli do zbiórki środków pieniężnych, przynosili potrzebne produkty: artykuły spożywcze, środki czystości, pościel, odzież.

UDAŁO NAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ 25 PACZEK O WARTOŚCI OKOŁO 6000 ZŁ! W TYM BRYKIET 1,5 TONY, NOWĄ MIKROFALÓWKĘ ORAZ GRZEJNIK ELEKTRYCZNY!
Dodatkowo przekazaliśmy używaną, ale w bardzo dobrym stanie pralkę.

W dniu finału spakowaliśmy prezenty i pojechaliśmy do punktu w Siemianowicach Śląskich. Zostaliśmy tam miło przyjęci.
Po przekazaniu paczek seniorce otrzymałam wiadomość od wolontariuszki Szlachetnej Paczki:
"Dziękujemy, radości wzruszenia było bardzo dużo, cieszę się, że razem nam się udało".

JESZCZE RAZ KAŻDEMU SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.
DZIĘKI PAŃSTWA ZAANGAŻOWANIU I HOJNOŚCI NAJBLIŻSZE ŚWIĘTA DLA PANI ZOSI BĘDĄ PIĘKNIEJSZE

Z wyrazami szacunku,
Maria Ryś