SEKRETARIAT

Godziny urzędowania:
od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 16.00

Podstawowy zakres czynności związanych z obsługą sekretariatu:

Załatwianie wszystkich spraw związanych z pracą sekretariatu, a w szczególności:

Kancelaria ogólna

1. Prowadzenie zasobów kancelaryjnych zgodnie z instrukcją i jednolitym
    rzeczowym wykazem akt.
  2. Dokonywanie odbioru, rejestracji i rozdziału korespondencji przychodzącej.
  3. Przygotowanie, wysyłanie i rejestracja korespondencji wychodzącej.
  4. Zabezpieczenie i przechowywanie pieczęci urzędowych, druków ścisłego zarachowania i innych dokumentów.
  5. Przyjmowanie interesantów, udzielanie informacji.
  6. Prowadzenie teczek osobowych pracowników szkoły.
  7. Opracowywanie sprawozdań GUS w zakresie zatrudnienia.
  8. Sporządzanie danych wyjściowych do list płac wszystkich pracowników szkoły.
  9. Udział w projektowaniu budżetu szkoły.
  10. Zamawianie druków szkolnych.
  11. Przyjmowanie telefonogramów i przekazywanie ich treści wg ustalonego grafiku

Sprawy uczniowskie

1. Opracowywanie sprawozdań GUS dot. spraw uczniowskich.
  2. Wydawanie i aktualizowanie legitymacji uczniowskich i prowadzenie ich ewidencji.
  3. Prowadzenie ksiąg uczniów i dzieci.
  4. Prowadzenie rejestru przyjęć do klasy I.
  5. Załatwienie spraw związanych z przyjęciem uczniów do szkoły i przejście uczniów do innej szkoły.
  6. Prowadzenie innej dokumentacji związanej z procesem dydaktyczno – wychowawczym zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz dyspozycjami dyrektora i władz nadrzędnych.

Dyrektor Zespołu przyjmuje w czwartki w godzinach 14.00 - 16.00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym/ mailowym w innym terminie