DZIEŃ ZDROWIA

7 kwietnia obchodzono Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji wychowankowie naszych oddziałów przedszkolnych uczestniczyli w cyklu zajęć dotyczących higieny osobistej, zasad zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. A wszystko to pod hasłem „Moje zdrowie, moje prawo!”. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

 

KONSULTACJE 16 - 17 KWIECIEŃ

Zapraszamy Państwa serdecznie na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się w dniach 16 i 17 kwietnia 2024 r. według poniższego harmonogramu.

Harmonogram konsultacji... pobierz.

DZIEŃ OTWARTY ZSP NR 13

DNI OTWARTE 2024 W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH

KOMENDA GŁÓWNA POLICJI - INFORMACJA

 

SZKOLNY KLUB GIER PLANSZOWYCH

Zapraszamy uczniów klas 6-8 na spotkania z gramy planszowymi. W marcu spotkania Szkolnego Klub Gier Planszowych odbędą się 7 i 14 marca.

BEZPIECZNE FERIE

 

 

 

ZIMA W KATOWICACH

Zima w Katowicach nie musi być nudna, dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach ma przyjemność zaprosić uczniów i nie tylko, na cykl imprez pn. "MOSIROWA FERIADA" w ramach rozpoczynających się już niebawem ferii.

KONSULTACJE - GRUDZIEŃ

Zapraszamy Państwa serdecznie na konsultacje z nauczycielami, które odbędą się w dniach 19 i 20 grudnia 2023 r. według poniższego harmonogramu.

Harmonogram konsultacji... pobierz.

MIKOŁAJKOWE WSPOMNIENIE

Świąteczne życzenia od Świętego Mikołaja...

Nauczyciele - dzieciom :)

ZASADY PARKOWANIA W KATOWICACH

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że od 1 grudnia br. zaczną obowiązywać nowe zasady parkowania w Katowicach. Polegają one m.in. na rozszerzeniu strefy płatnego parkowania, wyodrębnieniu Śródmiejskiej Strefy Płatnego Parkowania i wprowadzeniu korzystnych dla mieszkańców abonamentów. Zmieni się nie tylko granica strefy, ale także wysokość opłat, sposób zakupu abonamentów i uiszczania opłat oraz sposób weryfikacji zapłaty za postój przez kierowców. 

Zmiany będą miały wpływ na wszystkich Państwa mieszkających w Katowicach oraz dojeżdżających z innych miast. 

Informacje na temat zmian są dostępne w załączonym materiale oraz na stronie internetowej parkowanie.katowice.eu.

Bardzo Państwa prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami w celu uniknięcia kar za zaparkowanie bez opłaty.